| Zeer belangrijke eigenschap | Sj-9100 van de de mengelings de tellende machine van de twee zaksorteerder geschiktheid van de de wa |
|---|---|
| Beschikbare munt | DKK VAN KZT UZS VAN UAH RSD NOK SEK MAD DKK VAN KZT UZS VAN CHF NOK SEK MAD HUF VAN CHF |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Financieel materiaal Twee van de de sorteerders Multimunt van de kleingeldnota van de de mengelingsw |
|---|---|
| Beschikbare munt | MXN VAN AZN USD BRL COP VEF VAN ARS PENcad CLP CRC |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | De machine van de het contante geldsorteerder van de twee zakkenvultrechter |
|---|---|
| Beschikbare munt | JOD-ILS VAN IRR MYR IDR INR VAN CNY VAN JPY VAN KRW, EN ENZ. |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | Metaal |
| Plaats van origineel | China |
| Voorwaarde | nieuwe generieke |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | Metaal |
| Plaats van origineel | China |
| Voorwaarde | nieuwe generieke |
| Zeer belangrijke eigenschap | 2 de zakbank mengde de Machine van de Geldsorteerder met Gebouwd in Vervalste Muntopsporing UV/MG |
|---|---|
| Beschikbare munt | USD, EUR, GBP, ONEFFENHEID, CHF, ZWABBER, THB, CAD, HKD, JPY, KRW, THB, SGD. |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Valse discriminant 2 van de gelddetector de Teller van de Zakwaarde en de Sorteerder gemengde tellen |
|---|---|
| Beschikbare munt | EUR/USD/GBP/RUB/CNY/BRL/INR/THB |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |