| Sollicitatie | Geldautomaat |
|---|---|
| Gebruikt voor | Hoofd Assy lezen en schrijven |
| Garantie | 90 dagen |
| Conditie | nieuw origineel |
| Type touchscreen | Nee |
| Sollicitatie | Geldautomaat |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen |
| Onderdeelnummer | 49269047000A |
| Conditie | nieuw origineel |
| Type touchscreen | Nee |
| Onderdeelnummer | 01750314096 1750314096 |
|---|---|
| Gebruikt binnen | Diebold Nixdorf DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Oorsprong | Shunde,Foshan,Guangdong |
| Garantie | 90 dagen |
| Verzending | Express/zee/lucht/vrachtwagen |
| Dienst na verkoop verleend | Video technische ondersteuning, gratis reserveonderdelen, online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen |
| Materiaal | Geen |
| Capaciteit | Geen |
| Operatie systeem | GEEN, originele standaard |
| Dienst na verkoop verleend | Videotechnische ondersteuning, veldinstallatie, inbedrijfstelling en training, veldonderhoud en repa |
|---|---|
| Garantie | 90 DAGEN, 90 Dagen |
| Materiaal | 1 |
| Capaciteit | 1 |
| Operatie systeem | 1 |
| Dienst na verkoop verleend | Videotechnische ondersteuning, veldinstallatie, inbedrijfstelling en training, veldonderhoud en repa |
|---|---|
| Garantie | 90 DAGEN, 90 Dagen |
| Materiaal | nee |
| Capaciteit | nee |
| Operatie systeem | NEE |
| PN | 111202053501 |
|---|---|
| Verzendhaven | Hongkong |
| Trefwoorden | Wincor Cineo 4060 |
| Afmetingen | Afhankelijk van het specifieke onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, FedEx, EMS, TNT, enzovoort |
| Sollicitatie | Geldautomaat |
|---|---|
| Gebruikt voor | Wincor CHD V2CU ATM-kaartlezer |
| Garantie | 90 dagen |
| Onderdeelnummer | 1750173205 |
| categorie | ATM-componenten |
| Verpakking Details | Karton |
|---|---|
| Levertijd | 2 Werkdag |
| Betalingscondities | Western Union,T/T |
| Levering vermogen | 10000 stuks voor reguliere voorraad |
| Plaats van herkomst | China |
| Onderdeelnummer | 1750307764 01750301684 01750307764 1750301684 |
|---|---|
| Gebruikt binnen | Diebold Nixdorf DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Oorsprong | Shunde,Foshan,Guangdong |
| Garantie | 90 dagen |
| Verzending | Express/zee/lucht/vrachtwagen |