| PN | KD03300-C100 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu F510 topunit |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu G60A Recyclingmodule met meerdere cassettes |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | KD02881-Y574 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu G60A Recyclingmodule met meerdere cassettes |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | GF0307 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu G60A Recyclingmodule met meerdere cassettes |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 49254690000K-11 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold 15T D-vormige versnelling |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 49254690000K-10 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold Opetva OP368 Bill-validator |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | A004606 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | NMD Buitenframe, NF 300 |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| Modelnummers | 445-0730542 4450730542 |
|---|---|
| categorie | ATM NCR S2-componenten |
| Status | Op voorraad |
| Type | ATM-onderdelen |
| Betalingstermijn | Western Union T/T |
| Onderdeelnummer | 1750228920 01750228920 |
|---|---|
| Gebruikt binnen | Wincor Nixdorf PC280 |
| Oorsprong | Shunde,Foshan,Guangdong |
| Garantie | 90 dagen |
| Verzending | Express/zee/lucht/vrachtwagen |
| Prijsklasse | Varieert afhankelijk van het deel |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Doorlooptijd | 1-5 dagen |
| Duurzaamheid | Hoog |