| Dienst na verkoop verleend | Videotechnische ondersteuning, veldinstallatie, inbedrijfstelling en training, veldonderhoud en repa |
|---|---|
| Garantie | 90 DAGEN, 90 Dagen |
| Materiaal | nee |
| Capaciteit | nee |
| Operatie systeem | nee |
| Dienst na verkoop verleend | Videotechnische ondersteuning, veldinstallatie, inbedrijfstelling en training, veldonderhoud en repa |
|---|---|
| Garantie | 90 DAGEN, 90 Dagen |
| Materiaal | nee |
| Capaciteit | nee |
| Operatie systeem | nee |
| Dienst na verkoop verleend | Videotechnische ondersteuning, veldinstallatie, inbedrijfstelling en training, veldonderhoud en repa |
|---|---|
| Garantie | 90 DAGEN, 90 Dagen |
| Materiaal | 1 |
| Capaciteit | 1 |
| Operatie systeem | 1 |
| PN | 2C160000000313 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Aangepaste thermische kop VKP80III |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu G60A Recyclingmodule met meerdere cassettes |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu G60A Recyclingmodule met meerdere cassettes |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | GF0307 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu G60A Recyclingmodule met meerdere cassettes |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | KD03234-C520 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu F53 F56 Bill Dispenser Cash Cassette |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | YT4.029.039 / CDM 8240-NF-001 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu-extractor |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| Dienst na verkoop verleend | Videotechnische ondersteuning, veldinstallatie, inbedrijfstelling en training, veldonderhoud en repa |
|---|---|
| Garantie | 90 DAGEN, 90 Dagen |
| Materiaal | 1 |
| Capaciteit | 1 |
| Operatie systeem | 1 |