| Dienst na verkoop verleend | Video technische ondersteuning, gratis reserveonderdelen, online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen |
| Materiaal | Geen |
| Capaciteit | Geen |
| Operatie systeem | GEEN, originele standaard |
| Dienst na verkoop verleend | Video technische ondersteuning, gratis reserveonderdelen, online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen |
| Materiaal | Geen |
| Capaciteit | Geen |
| Operatie systeem | GEEN, originele standaard |
| Dienst na verkoop verleend | Video technische ondersteuning, gratis reserveonderdelen, online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen |
| Materiaal | Geen |
| Capaciteit | Geen |
| Operatie systeem | GEEN, originele standaard |
| Dienst na verkoop verleend | Video technische ondersteuning, gratis reserveonderdelen, online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen |
| Materiaal | Geen |
| Capaciteit | Geen |
| Operatie systeem | GEEN, originele standaard |
| Dienst na verkoop verleend | Video technische ondersteuning, gratis reserveonderdelen, online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen |
| Materiaal | Geen |
| Capaciteit | Geen |
| Operatie systeem | GEEN, originele standaard |
| Pn | 0090009159 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply |
| Produce Name | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply Unit |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and so on |
| Sollicitatie | Geldautomaat |
|---|---|
| Gebruikt voor | Wincor Transfer Unit Veilig |
| Garantie | 90 dagen |
| Onderdeelnummer | 1750214641 |
| Conditie | nieuw origineel |
| Sollicitatie | Geldautomaat |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen |
| Onderdeelnummer | 49269047000A |
| Conditie | nieuw origineel |
| Type touchscreen | Nee |
| Pn | 009-0030205 90030205 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Onderdeelnummer | 009-0030205 90030205 |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| Garantie | 1 jaar beperkte garantie |
|---|---|
| Productnaam | OKI ATM-onderdelen |
| Model | 6040W |
| Stroom | N |
| Levering | 2-15 dagen |