| Zeer belangrijke eigenschap | ATM-het gebruikscontrole die van DetailhandelaarsMachine het Materiaal van de Modulebank uitgeven |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | U Zeer belangrijke Doogle die van het bankgebruik de Detailhandelaar Machine uitgeven van het Module |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | Van de de Authentificatieatm Erkenning van de vingerader het Biometrische gebruik van de de Moduleba |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Verpakking Details | Karton |
|---|---|
| Levertijd | 2 Werkdag |
| Betalingscondities | Western Union,T/T |
| Levering vermogen | 10000 stuks voor reguliere voorraad |
| Plaats van herkomst | China |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Plaats van origineel | China |
| Voorwaarde | Nieuwe generieke |
| Kleur | Als foto's |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Plaats van origineel | China |
| Voorwaarde | Nieuwe generieke |
| Kleur | Als foto's |
| Verpakking Details | Karton |
|---|---|
| Levertijd | 2 Werkdag |
| Betalingscondities | Western Union,T/T |
| Levering vermogen | 10000 stuks voor reguliere voorraad |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Karton |
|---|---|
| Levertijd | 2 Werkdag |
| Betalingscondities | Western Union,T/T |
| Levering vermogen | 10000 stuks voor reguliere voorraad |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Karton |
|---|---|
| Levertijd | 2 Werkdag |
| Betalingscondities | Western Union,T/T |
| Levering vermogen | 10000 stuks voor reguliere voorraad |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Karton |
|---|---|
| Levertijd | 2 Werkdag |
| Betalingscondities | Western Union,T/T |
| Levering vermogen | 10000 stuks voor reguliere voorraad |
| Plaats van herkomst | China |