| Dienst na verkoop verleend | Video technische ondersteuning, gratis reserveonderdelen, online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen |
| Materiaal | Geen |
| Capaciteit | Geen |
| Operatie systeem | GEEN, originele standaard |
| Pn | 0090009159 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply |
| Produce Name | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply Unit |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and so on |
| Pn | 01750159341 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Wincor ATM C400 EPP V6-toetsenbord |
| Naam produceren | Wincor ATM C400 EPP V6-toetsenbord |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| Sollicitatie | Geldautomaat |
|---|---|
| Gebruikt voor | Wincor Transfer Unit Veilig |
| Garantie | 90 dagen |
| Onderdeelnummer | 1750214641 |
| Conditie | nieuw origineel |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Plaats van origineel | China |
| Voorwaarde | nieuwe generieke |
| Kleur | Als foto's |
| Prijsklasse | Varieert afhankelijk van het deel |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen |
| Doorlooptijd | 1-5 dagen |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Duurzaamheid | Hoog |
| PN | 49205474000X |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold-camerakit OPTEVA 720/560/520 |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 49254764000F |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold UCC-EENHEID ELU |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 49202790000A |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold-astransport-spanrol |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| Productnaam | Diebold kaartlezer magnetische kop |
|---|---|
| Producttype | magnetische kop van een geldautomaatkaartlezer |
| Inventaris | Op voorraad |
| Doorlooptijd | 1 dag |
| Model | Hyosung Kaartlezer |