| PN | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu G60A Recyclingmodule met meerdere cassettes |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| Onderdeelnummer | 49205474000X 49-205474-000X |
|---|---|
| Model | DN-reeks |
| Gezondheidsvoorschriften | Nieuw en origineel |
| Product | CAMR-KIT OPTEVA 720/560/520 CLR 0,33IN HI |
| Verzending | Wereldwijde verzending mogelijk via Expree/Lucht/Zee |
| Onderdeelnummer | 49-255908-000A 49255908000A |
|---|---|
| Model | DN-reeks |
| Gezondheidsvoorschriften | Nieuw en origineel |
| Product | Diebold CAMERA WDUB-1300-RT USB-CAMERA RECHTERZIJDE |
| Verzending | Wereldwijde verzending mogelijk via Expree/Lucht/Zee |
| Onderdeelnummer | 49255908000B 49-255908-000B |
|---|---|
| Model | DN-reeks |
| Gezondheidsvoorschriften | Nieuw en origineel |
| Product | Diebold CAMERA USB-LINKERZIJDE-CONNECTOR |
| Verzending | Wereldwijde verzending mogelijk via Expree/Lucht/Zee |
| Onderdeelnummer | 49255908000F 49-255908-000F |
|---|---|
| Model | DN-reeks |
| Gezondheidsvoorschriften | Nieuw en origineel |
| Product | Diebold CAMERA USB-ACHTERCONNECTOR |
| Verzending | Wereldwijde verzending mogelijk via Expree/Lucht/Zee |
| Modelnummers | 445-0736668 4450736668 |
|---|---|
| categorie | ATM NCR S2-componenten |
| Status | Op voorraad |
| Type | ATM-onderdelen |
| Betalingstermijn | Western Union T/T |
| Modelnummers | 445-0730542 4450730542 |
|---|---|
| categorie | ATM NCR S2-componenten |
| Status | Op voorraad |
| Type | ATM-onderdelen |
| Betalingstermijn | Western Union T/T |
| Modelnummers | G13A780A01 G13A779A01 |
|---|---|
| categorie | Componenten van ATM-kaartlezers |
| Status | Op voorraad |
| Type | ATM-onderdelen |
| Betalingstermijn | Western Union T/T |
| Modelnummers | 1750344552 1750344553 |
|---|---|
| categorie | ATM-componenten |
| Status | Op voorraad |
| Type | ATM-onderdelen |
| Betalingstermijn | Western Union T/T |
| Artikelnummer | 1750002266 01750002266 |
|---|---|
| Model | DN-reeks |
| Gezondheidsvoorschriften | Nieuw en origineel |
| Product | DN200 IOT-invoermodule Klantenbak Toestel 1750288271 18t/65t Toestelinvoerbak |
| Verzending | Wereldwijde verzending mogelijk via Expree/Lucht/Zee |