| Producttype | ATM-onderdelen |
|---|---|
| Inventaris | op voorraad |
| Doorlooptijd | 1 dag |
| Trefwoord | 01750173043 Hoge Kwaliteit Diebold Nixdorf ATM Machine Onderdelen Wincor Nixdorf Cineo VS Beugel Cov |
| Installatie | Professioneel aanbevolen |
| Modelnummers | 445-0729816 4450729816 |
|---|---|
| categorie | ATM-componenten |
| Status | Op voorraad |
| Type | ATM-onderdelen |
| Betalingstermijn | Western Union T/T |
| Modelnummers | 445-0752132 4450752132 |
|---|---|
| categorie | ATM NCR S2-componenten |
| Status | Op voorraad |
| Type | ATM-onderdelen |
| Betalingstermijn | Western Union T/T |
| Modelnummers | 445-0758882 4450758882 |
|---|---|
| categorie | ATM NCR S2-componenten |
| Status | Op voorraad |
| Type | ATM-onderdelen |
| Betalingstermijn | Western Union T/T |
| Verzending | Wereldwijde verzending beschikbaar |
|---|---|
| Model | DN-reeks |
| Gezondheidsvoorschriften | Nieuw en origineel |
| Product | CHD-DIP ICM375-3R2790 kaartlezer |
| Sollicitatie | DN-machine |
| Onderdeelnummer | 49202790000A 49-202790-000A |
|---|---|
| Model | DN-reeks |
| Gezondheidsvoorschriften | Nieuw en origineel |
| Product | Diebold Nixdorf Opteva Presentator SHAFT, XPRT IDLER ASSY |
| Verzending | Wereldwijde verzending mogelijk via Expree/Lucht/Zee |
| Onderdeelnummer | 49-248086-000A 49202790000A |
|---|---|
| Model | DN-reeks |
| Gezondheidsvoorschriften | Nieuw en origineel |
| Product | Diebold Opteva 5500 stapelaarrolas 49-202790-000A |
| Verzending | Wereldwijde verzending mogelijk via Expree/Lucht/Zee |
| Onderdeelnummer | 49253616000D 49-253616-000D |
|---|---|
| Model | DN-reeks |
| Gezondheidsvoorschriften | Nieuw en origineel |
| Product | Diebold Opteva 5500 PRESENTER FL AANDRIJFAS 49-253616-000D |
| Verzending | Wereldwijde verzending mogelijk via Expree/Lucht/Zee |
| Onderdeelnummer | 49253616000D 49-253616-000D |
|---|---|
| Model | DN-reeks |
| Gezondheidsvoorschriften | Nieuw en origineel |
| Product | Diebold Opteva 5500 ASTRANSPORT DRV 49-253616-000D |
| Verzending | Wereldwijde verzending mogelijk via Expree/Lucht/Zee |
| Modelnummers | 4450770172 445-0770172 |
|---|---|
| categorie | ATM NCR S2-componenten |
| Status | Op voorraad |
| Type | ATM-onderdelen |
| Betalingstermijn | Western Union T/T |