| PN | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu G60A Recyclingmodule met meerdere cassettes |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu G60A Recyclingmodule met meerdere cassettes |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | GF0307 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu G60A Recyclingmodule met meerdere cassettes |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | KD03234-C520 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu F53 F56 Bill Dispenser Cash Cassette |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | YT4.029.039 / CDM 8240-NF-001 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu-extractor |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| Manufacturer | Giesecke+Devrient |
|---|---|
| Used For | G+D BPS C5 Sorter Machine |
| Dec | SPUR GEAR 16T W6 ASSY 514733 |
| Dimensions | Dependent on specific accessory |
| Color | Standar |
| Onderdeelnummer | 49205474000X 49-205474-000X |
|---|---|
| Model | DN-reeks |
| Gezondheidsvoorschriften | Nieuw en origineel |
| Product | CAMR-KIT OPTEVA 720/560/520 CLR 0,33IN HI |
| Verzending | Wereldwijde verzending mogelijk via Expree/Lucht/Zee |
| Onderdeelnummer | 49-255908-000A 49255908000A |
|---|---|
| Model | DN-reeks |
| Gezondheidsvoorschriften | Nieuw en origineel |
| Product | Diebold CAMERA WDUB-1300-RT USB-CAMERA RECHTERZIJDE |
| Verzending | Wereldwijde verzending mogelijk via Expree/Lucht/Zee |
| Onderdeelnummer | 49255908000B 49-255908-000B |
|---|---|
| Model | DN-reeks |
| Gezondheidsvoorschriften | Nieuw en origineel |
| Product | Diebold CAMERA USB-LINKERZIJDE-CONNECTOR |
| Verzending | Wereldwijde verzending mogelijk via Expree/Lucht/Zee |
| Onderdeelnummer | 49255908000F 49-255908-000F |
|---|---|
| Model | DN-reeks |
| Gezondheidsvoorschriften | Nieuw en origineel |
| Product | Diebold CAMERA USB-ACHTERCONNECTOR |
| Verzending | Wereldwijde verzending mogelijk via Expree/Lucht/Zee |