| Zeer belangrijke eigenschap | De dubbele Machine van de Machtssorteerder |
|---|---|
| Beschikbare munt | MAD HUF RON VAN CHF AL GELazn USD BRL MXN ARS |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | De multimunten Bill Sorteer Fake neemt nota het Geld van tellende machine van de Geldsorteerder |
|---|---|
| Beschikbare munt | DKK VAN ONEFFENHEIDSuah RSD KZT UZS NOK SEK MAD HUF RON VAN CHF AL GELazn USD BRL MXN COP VEF VAN AR |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Tellende Snelheid | 800-1000 biljetten per minuut |
|---|---|
| Contante specificatie | 120×62mm -180×85mm |
| Capaciteit voor contante toegang | 500 biljetten per keer |
| Cash-outputcapaciteit | >200 biljetten |
| Capaciteit voor het weigeren van contant geld | >150 noten |
| Tellende Snelheid | 800-1000 biljetten per minuut |
|---|---|
| Contante specificatie | 120×62mm -180×85mm |
| Capaciteit voor contante toegang | 500 biljetten per keer |
| Cash-outputcapaciteit | >200 biljetten |
| Capaciteit voor het weigeren van contant geld | >150 noten |
| PN | KD11070-C521 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu CDU-geldautomaat |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu G60A Recyclingmodule met meerdere cassettes |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning, online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 DAGEN, 90 Dagen |
| Type touchscreen | Geen touchscreen |
| P/N | 1750056651 01750176229 01750041920 |
| Kwaliteit | nieuw en origineel/generiek |
| Dienst na verkoop verleend | Videotechnische ondersteuning, veldinstallatie, inbedrijfstelling en training, veldonderhoud en repa |
|---|---|
| Garantie | 90 DAGEN, 90 Dagen |
| Materiaal | 1, kunststof |
| Capaciteit | 1 |
| Operatie systeem | 1 |
| PN | 49253631000B |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold Schacht Transport DRV |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | KD03300-C100 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu F510 topunit |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |