| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | draagbare hoogste beroeps twee van het ladingsbankbiljet in eigen zak steekt teller van het de sorte |
|---|---|
| Beschikbare munt | LOODJESmdl NIO SYP VAN IQD SAR OMR VAN AED LBP TRL YER VAN EGP QAR VAN BHD ILS VAN IRR VAN JOD MYR I |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Bankbiljetberoeps twee in eigen zak steekt de teller van het de sorteerdersgeld van het rekeningsban |
|---|---|
| Beschikbare munt | TRL YER VAN EGP QAR VAN BHD SGD LKR PKR VAN XCD NZD VAN AUD ILS VAN IRR VAN JOD |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | UAS-QAR van HUF CRC het contante geldteller van KES van LAK GHS geschikt voor van het het gebruiksbu |
|---|---|
| Beschikbare munt | UAS-QAR VAN HUF CRC KES VAN LAK GHS |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 800 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Tellende Snelheid | 800-1000 biljetten per minuut |
|---|---|
| Contante specificatie | 120×62mm -180×85mm |
| Capaciteit voor contante toegang | 500 biljetten per keer |
| Cash-outputcapaciteit | >200 biljetten |
| Capaciteit voor het weigeren van contant geld | >150 noten |
| Zeer belangrijke eigenschap | MZN-MAD VEF TRL PHP ZMK van CNY de In het groot Krachtige Sorteerder van de de Tellingsmunt van de m |
|---|---|
| Beschikbare munt | MZN-MAD VEF TRL PHP ZMK VAN CNY |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 800 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Tellende Snelheid | 800-1000 biljetten per minuut |
|---|---|
| Contante specificatie | 120×62mm -180×85mm |
| Capaciteit voor contante toegang | 500 biljetten per keer |
| Cash-outputcapaciteit | >200 biljetten |
| Capaciteit voor het weigeren van contant geld | >150 noten |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Besturingssysteem | vensters 7 |
|---|---|
| Steunmunt | 100+ ALS MYR NLG IEP VAN BEF FRF CLP EUR LBP NZD CSK VAN JOD |
| Tellende snelheid | 900 nota's per minuut |
| Vultrechtercapaciteit | 1200 nota's |
| Stapelaarcapaciteit | 600 nota's * 4 |