| Verzendhaven | Guang Zhou |
|---|---|
| Vervaardiging | WINCOR |
| Kleur | Als afbeelding |
| Gebruikt binnen | voor geldautomaat |
| Bedrijfstype | fabriek |
| PN | 01750304622 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold NIDEC SANKYO EMV-kaartlezer |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| Verzendhaven | Guang Zhou |
|---|---|
| Vervaardiging | WINCOR |
| Kleur | Als afbeelding |
| Gebruikt binnen | voor geldautomaat |
| Bedrijfstype | Fabriek |
| Verzendhaven | Guang Zhou |
|---|---|
| Vervaardiging | WINCOR |
| Kleur | Als afbeelding |
| Gebruikt binnen | voor geldautomaat |
| Bedrijfstype | Fabriek |
| PN | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu G60A Recyclingmodule met meerdere cassettes |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 01750346451 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold EPPV8 MEX ST2 |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| Verzendhaven | Guang Zhou |
|---|---|
| Vervaardiging | WINCOR |
| Kleur | Als afbeelding |
| Gebruikt binnen | voor geldautomaat |
| Bedrijfstype | Fabriek |
| PN | KD02881-Y574 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu G60A Recyclingmodule met meerdere cassettes |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | GF0307 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu G60A Recyclingmodule met meerdere cassettes |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 0322752 / 49238415000A |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold Opetva OP368 Bill-validator |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |