| PN | H810F2307Z0 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Glory UW-500-F UW-500 USF-100 platte riem |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | J610J5211Z0 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Glory UW-500-F UW-500 USF-100 platte riem |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 49233199127A |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold RUBBER CES |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 3143T221 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Glorie UW-500 USF-100 Riemen 12*156*0.65mm |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 31431502 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Glory UW-500-F UW-500 USF-100 platte riem |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 49205474000X |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold-camerakit OPTEVA 720/560/520 |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 49248086000A |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold 5500 de Schacht van de Stapelaarrol |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| Verzendhaven | Guang Zhou |
|---|---|
| Vervaardiging | WINCOR |
| Kleur | Als afbeelding |
| Gebruikt binnen | voor geldautomaat |
| Bedrijfstype | fabriek |
| PN | A002375 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | NMD |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | A004605 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | NMD |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |