| Zeer belangrijke eigenschap | PHP ZWD van CNY van JPY ZMK van het de Kleurenscherm van ETB het bankbiljetsorteermachine voor 95 la |
|---|---|
| Beschikbare munt | PHP ZWD VAN CNY VAN JPY ZMK ETB |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 800 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Het Contante geldsorteerder van de uitwisselingsdienst |
|---|---|
| Beschikbare munt | AUD |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | De machine van de het contante geldsorteerder van de twee zakkenvultrechter |
|---|---|
| Beschikbare munt | JOD-ILS VAN IRR MYR IDR INR VAN CNY VAN JPY VAN KRW, EN ENZ. |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Intelligente Muntsorteerder |
|---|---|
| Beschikbare munt | MXN VAN USD BRL COP VEF VAN ARS PENcad CLP CRC, EN ENZ. |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | UV van de de Muntdetector van MG IRL van de het Geldsorteerder van het de Machinecontante geld Telle |
|---|---|
| Beschikbare munt | MXN COP VEF VAN ARS PENcad CLP |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | van de het geldsorteerder van de twee zakrekening het tegen van de de machinesorteermachine het cont |
|---|---|
| Beschikbare munt | ZWD AOA SYP VAN DE ONEFFENHEIDSuah RSD KZT SAR VAN DZD OMR VAN AED LBP |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | CAD van ONEFFENHEIDSkzt MXN CLP AED mengde de teller van het de machinebankbiljet van de vreemde val |
|---|---|
| Beschikbare munt | CAD VAN ONEFFENHEIDSkzt MXN CLP AED |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 800 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |