| Zeer belangrijke eigenschap | Directe Fabrieks Multimunt 1+1 twee zakken Bill Note Sorter Machine voor Dienst van de Bank de Tegen |
|---|---|
| Beschikbare munt | SYP VAN IQD SAR DE ONEFFENHEIDSuzs DKK VAN AED EURO GBP BYN NOK SEK |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Automatische van het de Notacontante geld van de Mengelingswaarde de Sorteerdersmachine voor Bank en |
|---|---|
| Beschikbare munt | BYN-ONEFFENHEIDSuah RSD NIO SYP VAN IQD SAR OMR VAN AED LBP TRL PHP VAN EGP SGD VAN DE ZWABBERlak VA |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Dienst na verkoop verleend | Videotechnische ondersteuning, veldinstallatie, inbedrijfstelling en training, veldonderhoud en repa |
|---|---|
| Garantie | 90 DAGEN, 90 Dagen |
| Materiaal | nee |
| Capaciteit | nee |
| Operatie systeem | nee |
| Dienst na verkoop verleend | Videotechnische ondersteuning, veldinstallatie, inbedrijfstelling en training, veldonderhoud en repa |
|---|---|
| Garantie | 90 DAGEN, 90 Dagen |
| Materiaal | nee |
| Capaciteit | nee |
| Operatie systeem | nee |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht | 12 kg/eenheid |
| Type touchscreen | 4,3-inch TFT-aanraakscherm |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht | 12 kg/eenheid |
| Type touchscreen | 4,3-inch TFT-aanraakscherm |
| After-sales service verleend | Video Technische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | metaal |
| Gewicht | 12 kg/eenheid |
| Type touchscreen | 4,3-inch TFT-aanraakscherm |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht | 12 kg/eenheid |
| Type touchscreen | 4,3-inch TFT-aanraakscherm |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, veldinstallatie, inbedrijfstelling en training, veldonderhoud en repa |
|---|---|
| Garantie | 90 DAGEN, 90 Dagen |
| Materiaal | nr |
| Capaciteit | nr |
| Verrichtingssysteem | nr |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, en, Gebiedsonderhoud en het reparatiedienst Gebiedsinstallatie die, d |
|---|---|
| Garantie | 90 DAGEN, 90 Dagen |
| Materiaal | Nr |
| Capaciteit | Nr |
| Verrichtingssysteem | Nr |