| Zeer belangrijke eigenschap | Draagbare de sorteerdersmachine van de contant geldmunt |
|---|---|
| Beschikbare munt | AUD |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht | 12 kg/eenheid |
| Type touchscreen | 4,3-inch TFT-aanraakscherm |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht | 12 kg/eenheid |
| Type touchscreen | 4,3-inch TFT-aanraakscherm |
| Cassettecapaciteit | 600/900/1200/2200 biljetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | CPI-onderdelen |
| Ruisniveau | < 60 dB |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ° C tot 40 ° C |
| Besturingssysteem | NEE |
| Cassettecapaciteit | 600/900/1200/2200 biljetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | CPI-onderdelen |
| Ruisniveau | < 60 dB |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ° C tot 40 ° C |
| besturingssysteem | Nee |
| Zeer belangrijke eigenschap | De machine van de het Contante geldsorteerder van de tellermachine |
|---|---|
| Beschikbare munt | JBP |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | de multi curreny machine van de contant geldsorteerder |
|---|---|
| Beschikbare munt | JBP |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | De sorteerder van het twee zakcontante geld |
|---|---|
| Beschikbare munt | KRW |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Pn | 110000137 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Fabrikant | ShenJiang |
| Kleur | als afbeelding |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| Zeer belangrijke eigenschap | Het Contante geldsorteerder van de uitwisselingsdienst |
|---|---|
| Beschikbare munt | AUD |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |