| Dienst na verkoop verleend | Videotechnische ondersteuning, veldinstallatie, inbedrijfstelling en training, veldonderhoud en repa |
|---|---|
| Garantie | 90 DAGEN, 90 Dagen |
| Materiaal | N, kunststof |
| Capaciteit | N |
| Operatie systeem | 1 |
| PN | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu G60A Recyclingmodule met meerdere cassettes |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | NMD 100 Dispenser 4 cassettes en 1 uitwerp |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | NMD |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | KD11070-C521 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu CDU-geldautomaat |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | NMD 100 Dispenser 4 cassettes en 1 uitwerp |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | NMD |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| Garantie | 1 jaar beperkte garantie |
|---|---|
| Stroom | N |
| Voorraadstatus | op voorraad |
| Installatie | Professionele installatie aanbevolen |
| Levering | 2-15 dagen |
| PN | KD02881-Y574 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu G60A Recyclingmodule met meerdere cassettes |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | GF0307 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu G60A Recyclingmodule met meerdere cassettes |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| Dienst na verkoop verleend | Videotechnische ondersteuning, veldinstallatie, inbedrijfstelling en training, veldonderhoud en repa |
|---|---|
| Garantie | 90 DAGEN, 90 Dagen |
| Materiaal | 1, kunststof |
| Capaciteit | 1 |
| Operatie systeem | 1 |
| Dienst na verkoop verleend | Video technische ondersteuning, online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | Elektronische componenten |
| Capaciteit | Geen |
| Operatie systeem | Geen |