| Verpakking Details | Verpakkingsdetails: Neutraal pakket Leveringsdetails: Na betaling |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 Stuk/Stukken per Maand |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Wincor |
| After-sales service verleend | Video Technische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | metaal |
| Gewicht | 12 kg/eenheid |
| Type touchscreen | 4,3-inch TFT-aanraakscherm |
| Verpakking Details | Verpakkingsdetails: Neutraal pakket Leveringsdetails: Na betaling |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 Stuk/Stukken per Maand |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Diebold Nixdorf |
| Verpakking Details | Verpakkingsdetails: Neutraal pakket Leveringsdetails: Na betaling |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 Stuk/Stukken per Maand |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Hitachi |
| Verpakking Details | Verpakkingsdetails: Neutraal pakket Leveringsdetails: Na betaling |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 Stuk/Stukken per Maand |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Wincor |
| PN | 1750136159 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guangzhou |
| Trefwoorden | Wincor PC280 2050XE ATM 24V distributeurvoeding |
| Afmetingen | Afhankelijk van het specifieke onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, FedEx, EMS, TNT, enzovoort |
| Pn | MEI CashFlow Series 7000 5 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and so on |
| Keywords | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply |
| Dimensions | Depends on specific part |
| Verzendhaven | Guang Zhou |
|---|---|
| Vervaardiging | WINCOR |
| Kleur | Als afbeelding |
| Gebruikt binnen | voor geldautomaat |
| Bedrijfstype | fabriek |
| Verzendhaven | Guang Zhou |
|---|---|
| Vervaardiging | WINCOR |
| Kleur | Als afbeelding |
| Gebruikt binnen | voor geldautomaat |
| Bedrijfstype | fabriek |
| Verzendhaven | Guang Zhou |
|---|---|
| Vervaardiging | WINCOR |
| Kleur | Als afbeelding |
| Gebruikt binnen | voor geldautomaat |
| Bedrijfstype | Fabriek |