| PN | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu G60A Recyclingmodule met meerdere cassettes |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| Zeer belangrijke eigenschap | Professionele dubbele van de het bankbiljetsorteerder van de zakkenrekening de muntensorteerder van |
|---|---|
| Beschikbare munt | SYP EURO GBP BYN VAN IQD SAR INR VAN CNY VAN JPY VAN KRW THB VND TWD |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht | 12 kg/eenheid |
| Type touchscreen | 4,3-inch TFT-aanraakscherm |
| Zeer belangrijke eigenschap | Gemengde muntsorteerder |
|---|---|
| Beschikbare munt | DOP |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | Metaal |
| Plaats van origineel | China |
| Voorwaarde | nieuwe generieke |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht | 12 kg/eenheid |
| Type touchscreen | 4,3-inch TFT-aanraakscherm |
| PN | 49248086000A |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold 5500 de Schacht van de Stapelaarrol |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | KD03300-C100 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu F510 topunit |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 49255908000F |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold CAMERA USB-ACHTERCONNECTOR |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 01750173205 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | WINCOR-kaartlezer CHD V2CU standaard |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |