| Onderdeelnummer | 49253616000D 49-253616-000D |
|---|---|
| Model | DN-reeks |
| Gezondheidsvoorschriften | Nieuw en origineel |
| Product | Diebold Opteva 5500 PRESENTER FL AANDRIJFAS 49-253616-000D |
| Verzending | Wereldwijde verzending mogelijk via Expree/Lucht/Zee |
| Onderdeelnummer | 49-248086-000A 49202790000A |
|---|---|
| Model | DN-reeks |
| Gezondheidsvoorschriften | Nieuw en origineel |
| Product | Diebold Opteva 5500 stapelaarrolas 49-202790-000A |
| Verzending | Wereldwijde verzending mogelijk via Expree/Lucht/Zee |
| Onderdeelnummer | 49202790000A 49-202790-000A |
|---|---|
| Model | DN-reeks |
| Gezondheidsvoorschriften | Nieuw en origineel |
| Product | Diebold Nixdorf Opteva Presentator SHAFT, XPRT IDLER ASSY |
| Verzending | Wereldwijde verzending mogelijk via Expree/Lucht/Zee |
| PN | 49253631000E |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold-as AANDRIJVING TRANSPORTAS |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 49202790000A |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold-astransport-spanrol |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 49248086000A |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold 5500 de Schacht van de Stapelaarrol |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 49253616000D |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold AANDRIJFAS PRESENTER FL |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 49253631000B |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold Schacht Transport DRV |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 01750359088 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold CHD-DIP ICM375-3R2790 Basis |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 49254764000F |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold UCC-EENHEID ELU |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |