| Zeer belangrijke eigenschap | De machine van de het Contante geldsorteerder van de tellermachine |
|---|---|
| Beschikbare munt | JBP |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Valse discriminant 2 van de gelddetector de Teller van de Zakwaarde en de Sorteerder gemengde tellen |
|---|---|
| Beschikbare munt | EUR/USD/GBP/RUB/CNY/BRL/INR/THB |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Financieel materiaal Twee van de de sorteerders Multimunt van de kleingeldnota van de de mengelingsw |
|---|---|
| Beschikbare munt | MXN VAN AZN USD BRL COP VEF VAN ARS PENcad CLP CRC |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Van de de Waardesorteerder van de GOS de EURO GBP BYN USD Bill Value Counter Mixed Money Tegenmachin |
|---|---|
| Beschikbare munt | NIO TZS VAN IQD SAR ZWD AOA ZMK VAN DZD MGA LYD LBP TRL EGP |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Van het de Versie Sorterende Contante geld van het bankmateriaal van de Sorteerdersbill sorter machi |
|---|---|
| Beschikbare munt | THB VND TWD NPR MMK PHP SGD VAN DE ZWABBERlak VAN HKD LKR PKR VAN XCD NZD VAN AUD |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Van de de Notadetector van Bill Counter Portable Banknote Counting de Vervalste van het de Muntgeld |
|---|---|
| Beschikbare munt | RSD-DKK VAN KZT UZS NOK SEK MAD NIO VAN HUF VAN CHF SYP VAN IQD SAR OMR VAN AED LBP TRL EGP |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |