| Zeer belangrijke eigenschap | Van de de Notadetector van Bill Counter Portable Banknote Counting de Vervalste van het de Muntgeld |
|---|---|
| Beschikbare munt | RSD-DKK VAN KZT UZS NOK SEK MAD NIO VAN HUF VAN CHF SYP VAN IQD SAR OMR VAN AED LBP TRL EGP |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Directe Fabrieks Multimunt 1+1 twee zakken Bill Note Sorter Machine voor Dienst van de Bank de Tegen |
|---|---|
| Beschikbare munt | SYP VAN IQD SAR DE ONEFFENHEIDSuzs DKK VAN AED EURO GBP BYN NOK SEK |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | SEK COP LBP USD EUR MZN MAD VEF van de de Sorteerdersmunt van het Geld de Tellende Contante geld Tel |
|---|---|
| Beschikbare munt | SEK COP LBP USD EUR MZN MAD VEF |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 800 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | draagbare hoogste beroeps twee van het ladingsbankbiljet in eigen zak steekt teller van het de sorte |
|---|---|
| Beschikbare munt | LOODJESmdl NIO SYP VAN IQD SAR OMR VAN AED LBP TRL YER VAN EGP QAR VAN BHD ILS VAN IRR VAN JOD MYR I |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | PHP ZWD van CNY van JPY ZMK van het de Kleurenscherm van ETB het bankbiljetsorteermachine voor 95 la |
|---|---|
| Beschikbare munt | PHP ZWD VAN CNY VAN JPY ZMK ETB |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 800 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Draagbare de sorteerdersmachine van de contant geldmunt |
|---|---|
| Beschikbare munt | AUD |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |