| Zeer belangrijke eigenschap | Intelligente Kaart die Module 200 uitgeven Kaarten voor Kiosken en détail ATM met Kaartlezer |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | ATM-het gebruikscontrole die van DetailhandelaarsMachine het Materiaal van de Modulebank uitgeven |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | U Zeer belangrijke Doogle die van het bankgebruik de Detailhandelaar Machine uitgeven van het Module |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | Automatische van het de Notacontante geld van de Mengelingswaarde de Sorteerdersmachine voor Bank en |
|---|---|
| Beschikbare munt | BYN-ONEFFENHEIDSuah RSD NIO SYP VAN IQD SAR OMR VAN AED LBP TRL PHP VAN EGP SGD VAN DE ZWABBERlak VA |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Sj-9100 van de de mengelings de tellende machine van de twee zaksorteerder geschiktheid van de de wa |
|---|---|
| Beschikbare munt | DKK VAN KZT UZS VAN UAH RSD NOK SEK MAD DKK VAN KZT UZS VAN CHF NOK SEK MAD HUF VAN CHF |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Belangrijke functie | Gemengde bankbiljettensorteerder |
|---|---|
| Beschikbare valuta | GBP |
| Capaciteit voor contante toegang | 500 biljetten per keer |
| Cash-outputcapaciteit | >200 biljetten |
| Capaciteit voor het weigeren van contant geld | >150 noten |
| Zeer belangrijke eigenschap | Gemengde muntsorteerder |
|---|---|
| Beschikbare munt | DOP |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Intelligente Muntsorteerder |
|---|---|
| Beschikbare munt | MXN VAN USD BRL COP VEF VAN ARS PENcad CLP CRC, EN ENZ. |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | Metaal |
| Plaats van origineel | China |
| Voorwaarde | nieuwe generieke |