| Zeer belangrijke eigenschap | U Zeer belangrijke Doogle die van het bankgebruik de Detailhandelaar Machine uitgeven van het Module |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | Sj-9100 van de de mengelings de tellende machine van de twee zaksorteerder geschiktheid van de de wa |
|---|---|
| Beschikbare munt | DKK VAN KZT UZS VAN UAH RSD NOK SEK MAD DKK VAN KZT UZS VAN CHF NOK SEK MAD HUF VAN CHF |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Professionele dubbele van de het bankbiljetsorteerder van de zakkenrekening de muntensorteerder van |
|---|---|
| Beschikbare munt | SYP EURO GBP BYN VAN IQD SAR INR VAN CNY VAN JPY VAN KRW THB VND TWD |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | PKR van BWP van KRW van DZD AZN NGN de EURO van de het Bankbiljetsorteerder van de Mengelingsmunt va |
|---|---|
| Beschikbare munt | PKR VAN BWP VAN KRW VAN DZD AZN NGN EURO |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 800 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | de gemengde Indische usd euro sorteerdersdocument van het het bankbiljetgeld van de contant geldmunt |
|---|---|
| Beschikbare munt | TZS ZWD AOA ZMK VAN DZD MGA LYD TND VAN BWP NAD RWF VAN KES UGS MZN ETB |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | NIO van MGA USD TND SYP CAF de beroeps van ETB de bank mengde rekenings tegensorteerder met detector |
|---|---|
| Beschikbare munt | KZT-MXN NZD ALLEN VAN AED NPR |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 800 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | 2 zakken professioneel contant geld die de gemengde van de de notaopsporing van de contant geld tell |
|---|---|
| Beschikbare munt | SYP VAN ONEFFENHEIDSuah IQD SAR OMR VAN AED LBP TRL YER VAN EGP QAR VAN BHD ILS VAN IRR VAN JOD MYR |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | ONEFFENHEIDScad CLP YER ZWABBERmvr NAD Geldwaarde voor Valse Tegen het Contante geld Tegenmachine va |
|---|---|
| Beschikbare munt | ONEFFENHEIDScad CLP YER ZWABBERmvr NAD |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 800 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Intelligente Kaart die Module 200 uitgeven Kaarten voor Kiosken en détail ATM met Kaartlezer |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht | 12 kg/eenheid |
| Type touchscreen | 4,3-inch TFT-aanraakscherm |