| Zeer belangrijke eigenschap | Vensters 10 de Kern van PC van I5 4GB RAM 500GB HDD cpu voor ATM-Machine |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | de gemengde van de het contante geldmunt van de veelvoudig-muntensorteerder van het het bankbiljetge |
|---|---|
| Beschikbare munt | WD NPR MMK PHP PKR VAN DE ZWABBERlak VAN HKD NZD AOA VAN AUD ZMK VAN DZD MGA LYD BWP |
| Sorteersnelheid | >800pcs/min |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Van de de Authentificatieatm Erkenning van de vingerader het Biometrische gebruik van de de Moduleba |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | Van de de Kaartlezer van het bankmateriaal Anti-skimming hulpmiddelen Anti - fraudeapparaat |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Verpakking Details | Verpakkingsdetails: Neutraal pakket Leveringsdetails: Na betaling |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 Stuk/Stukken per Maand |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Diebold Nixdorf |
| Verpakking Details | Verpakkingsdetails: Neutraal pakket Leveringsdetails: Na betaling |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 Stuk/Stukken per Maand |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Diebold Nixdorf |
| Verpakking Details | Verpakkingsdetails: Neutraal pakket Leveringsdetails: Na betaling |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 Stuk/Stukken per Maand |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Hitachi |
| Verpakking Details | Verpakkingsdetails: Neutraal pakket Leveringsdetails: Na betaling |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 Stuk/Stukken per Maand |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Diebold Nixdorf |
| Verpakking Details | Verpakkingsdetails: Neutraal pakket Leveringsdetails: Na betaling |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 Stuk/Stukken per Maand |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Wincor |
| Verpakking Details | Verpakkingsdetails: Neutraal pakket Leveringsdetails: Na betaling |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 Stuk/Stukken per Maand |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Wincor |