| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | UAS-QAR van HUF CRC het contante geldteller van KES van LAK GHS geschikt voor van het het gebruiksbu |
|---|---|
| Beschikbare munt | UAS-QAR VAN HUF CRC KES VAN LAK GHS |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 800 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | GBP-NOK de PENomr van ARS van CHF Bankbiljet de Machine van de de Muntensorteerder van de Recyclings |
|---|---|
| Beschikbare munt | GBP-NOK DE PENomr VAN ARS VAN CHF |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 800 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Draagbare de sorteerdersmachine van de contant geldmunt |
|---|---|
| Beschikbare munt | AUD |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | MYR van HNL van het LOODJESgel SGD XOF DKK Gemengde van het het geld tegenbankbiljet van de Muntnota |
|---|---|
| Beschikbare munt | MYR VAN HNL VAN HET LOODJESgel SGD XOF DKK |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 800 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | SEK COP LBP USD EUR MZN MAD VEF van de de Sorteerdersmunt van het Geld de Tellende Contante geld Tel |
|---|---|
| Beschikbare munt | SEK COP LBP USD EUR MZN MAD VEF |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 800 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |