| Zeer belangrijke eigenschap | COP VEF van twee van de de sorteerdersmengeling van het zakkenbankbiljet van het de waardegeld MXN v |
|---|---|
| Beschikbare munt | MXN VAN AZN USD BRL COP VEF VAN ARS PENcad CLP CRC |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Intelligente Kaart die Module 200 uitgeven Kaarten voor Kiosken en détail ATM met Kaartlezer |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | ATM-het gebruikscontrole die van DetailhandelaarsMachine het Materiaal van de Modulebank uitgeven |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | U Zeer belangrijke Doogle die van het bankgebruik de Detailhandelaar Machine uitgeven van het Module |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | de gemengde van de het contante geldmunt van de veelvoudig-muntensorteerder van het het bankbiljetge |
|---|---|
| Beschikbare munt | WD NPR MMK PHP PKR VAN DE ZWABBERlak VAN HKD NZD AOA VAN AUD ZMK VAN DZD MGA LYD BWP |
| Sorteersnelheid | >800pcs/min |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | douane twee zakkensorteerder |
|---|---|
| Beschikbare munt | Oneffenheid |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | UV van de de Muntdetector van MG IRL van de het Geldsorteerder van het de Machinecontante geld Telle |
|---|---|
| Beschikbare munt | MXN COP VEF VAN ARS PENcad CLP |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Gemengde Waarde gemengde muntensorteerders |
|---|---|
| Beschikbare munt | JPY-INR VAN CNY THB VND TWD, EN ENZ. |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Kleine geldsorteerder |
|---|---|
| Beschikbare munt | Euro |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | De machine van de geldsorteerder |
|---|---|
| Beschikbare munt | BYN |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |