| Dienst na verkoop verleend | Videotechnische ondersteuning, Vrije vervangstukken die, en, Gebiedsonderhoud en het reparatiedienst |
|---|---|
| Garantie | Niet beschikbaar |
| Materiaal | nee, plastisch en mentaal |
| Capaciteit | nee |
| Operatie systeem | nee |
| After-sales Service Provided | Video technical support, Free spare parts, Field installation, commissioning and training, Field maintenance and repair service, Online support |
|---|---|
| Warranty | Unavailable, 90 days |
| P/N | 1750105988 |
| Payment | T.Western Union.Paypal |
| Brand | Wincor Nixdorf |
| Voorraad | op voorraad |
|---|---|
| Prijsklasse | Varieert afhankelijk van het deel |
| Haven | Guangdong |
| Levertijd | 3-15 dagen |
| Doorlooptijd | 1-5 dagen |
| Verenigbaarheid | Fujitsu ATM-modellen |
|---|---|
| Gebruikt binnen | Fujitsu-machine |
| Materiaal | Hoogwaardig kunststof en metaal |
| Levering | 2-7 dagen na ontvangst van de betaling |
| Oorsprong van plaats | China |
| Verleende naverkoop de dienst | Video technische ondersteuning, online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen |
| Materiaal | 1, plastiek |
| Capaciteit | 1 |
| Verrichtingssysteem | 1 |
| Dienst na verkoop verleend | Videotechnische ondersteuning, Vrije vervangstukken die, en, Gebiedsonderhoud en het reparatiedienst |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen |
| Materiaal | 1 |
| Capaciteit | 1 |
| Operatie systeem | 1 |
| Voorwaarde | Nieuw origineel/ Nieuw generiek/ Vernieuwd |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw origineel |
| Kwaliteit | Nieuw origineel |
| Betaling | TT.Westernunion.paypal.money Gram |
| Gegevensformaat | bmp, txt, jpg, fsn |
| Gebruikt binnen | Diebold Nixdorf Opteva-serie |
|---|---|
| Inventaris | op voorraad |
| Doorlooptijd | 1 dag |
| Trefwoord | 00103334001W ATM-onderdelen Diebold Nixdorf Opteva-vergrendeling leidt cassette om met sleutel 00-10 |
| Installatie | Professioneel aanbevolen |
| Zeer belangrijke eigenschap | Intelligente Kaart die Module 200 uitgeven Kaarten voor Kiosken en détail ATM met Kaartlezer |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | Vensters 10 de Kern van PC van I5 4GB RAM 500GB HDD cpu voor ATM-Machine |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |