| Zeer belangrijke eigenschap | Professionele dubbele van de het bankbiljetsorteerder van de zakkenrekening de muntensorteerder van |
|---|---|
| Beschikbare munt | SYP EURO GBP BYN VAN IQD SAR INR VAN CNY VAN JPY VAN KRW THB VND TWD |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | van de het geldsorteerder van de twee zakrekening het tegen van de de machinesorteermachine het cont |
|---|---|
| Beschikbare munt | DE ONEFFENHEIDSuah RSD SGD VAN GBP BYN LKR PKR VAN XCD ZMK VAN AUD LYD TND VAN BWP NAD RWF VAN KES U |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Intelligente Kaart die Module 200 uitgeven Kaarten voor Kiosken en détail ATM met Kaartlezer |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | Vensters 10 de Kern van PC van I5 4GB RAM 500GB HDD cpu voor ATM-Machine |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| PN | 01750252347 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold V7 EPP |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 49255908000F |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold CAMERA USB-ACHTERCONNECTOR |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 01750173205 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | WINCOR-kaartlezer CHD V2CU standaard |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 49255908000B |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold CAMERA USB-LINKERZIJDE-CONNECTOR |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 1750136159 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guangzhou |
| Trefwoorden | Wincor PC280 2050XE ATM 24V distributeurvoeding |
| Afmetingen | Afhankelijk van het specifieke onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, FedEx, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 01750234858 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold V7 EPP |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |