| PN | 49248086000A |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold 5500 de Schacht van de Stapelaarrol |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 49202790000A |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold-astransport-spanrol |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 1750360108 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold EMBEDDED PC 6G I5-6500PART Voeding |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 1750302006 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold PC 6G i3-7101E Voeding |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 1750359790 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold PC 6G CEL-G3900 Voeding |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 49255908000A |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold CAMERA USB RECHTERZIJDE CONNECTOR |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 01750234996 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold V7 EPP |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 01750255914 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold V7 EPP |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 01750303599 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold V7 EPP |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 49254764000F |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold UCC-EENHEID ELU |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |