| PN | 1750069162 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | WINCOR procash-voeding |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 1750254552 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | WINCOR CINEO C2560 CORE i5 PC-moederbord |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 1750254552 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | WINCOR CINEO C2560 CORE i5 PC-moederbord |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 1750173205-29 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | WINCOR V2CU-KAARTLEZERBORD |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 1750262105 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | WINCOR I5 PC |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | KD03300-C100 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu F510 topunit |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu G60A Recyclingmodule met meerdere cassettes |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | KD02881-Y574 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu G60A Recyclingmodule met meerdere cassettes |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | GF0307 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu G60A Recyclingmodule met meerdere cassettes |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 49254690000K-11 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold 15T D-vormige versnelling |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |