| Pn | 009002326 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Naam produceren | NCR ATM PARTCard ReaderContactset IC-modulekop |
| Fabrikant | ShenJiang |
| Onderdeelnummer | 009002326 |
| Pn | 110000137 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Fabrikant | ShenJiang |
| Kleur | als afbeelding |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 1750345269 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold PCBA paneelverlichtingscontroller 2 CH |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 49233199127A |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold RUBBER CES |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 01750311974 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold Nixdorf PCBA CNTRL VEILIG RM4V |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | RBR-00050 / 49238415000A-50 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold ECRM368 BV5-besturingsmoederbord |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 01750304622 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold NIDEC SANKYO EMV-kaartlezer |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 01750346451 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold EPPV8 MEX ST2 |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 3143T206 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Glorie UW-500 USF-100 Riemen 12*156*0.65mm |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | 3390T002 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Glorie UW-500 USF-100 O-ringafdichting |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |