| Zeer belangrijke eigenschap | De sorteerdersmachine van het benamingsgeld |
|---|---|
| Beschikbare munt | DOP |
| snelheid | (Typisch) 800pcs/min |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | ATM-het gebruikscontrole die van DetailhandelaarsMachine het Materiaal van de Modulebank uitgeven |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | U Zeer belangrijke Doogle die van het bankgebruik de Detailhandelaar Machine uitgeven van het Module |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Cassettecapaciteit | 600/900/1200/2200 biljetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | CPI-onderdelen |
| Ruisniveau | < 60 dB |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ° C tot 40 ° C |
| Besturingssysteem | NEE |
| Cassettecapaciteit | 600/900/1200/2200 biljetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | CPI-onderdelen |
| Ruisniveau | < 60 dB |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ° C tot 40 ° C |
| besturingssysteem | Nee |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | de gemengde Indische usd euro sorteerdersdocument van het het bankbiljetgeld van de contant geldmunt |
|---|---|
| Beschikbare munt | TZS ZWD AOA ZMK VAN DZD MGA LYD TND VAN BWP NAD RWF VAN KES UGS MZN ETB |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | PKR van BWP van KRW van DZD AZN NGN de EURO van de het Bankbiljetsorteerder van de Mengelingsmunt va |
|---|---|
| Beschikbare munt | PKR VAN BWP VAN KRW VAN DZD AZN NGN EURO |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 800 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | MZN-SEK MAD COP VEF LBP TRL MMK bankbiljet die de tellende sorteermachine van het sorteerdersbankbil |
|---|---|
| Beschikbare munt | MZN-SEK MAD COP VEF LBP TRL MMK |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 800 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Professionele dubbele van de het bankbiljetsorteerder van de zakkenrekening de muntensorteerder van |
|---|---|
| Beschikbare munt | SYP EURO GBP BYN VAN IQD SAR INR VAN CNY VAN JPY VAN KRW THB VND TWD |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |