| Zeer belangrijke eigenschap | Gemengde muntsorteerder |
|---|---|
| Beschikbare munt | DOP |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Intelligente Kaart die Module 200 uitgeven Kaarten voor Kiosken en détail ATM met Kaartlezer |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | NIO van MGA USD TND SYP CAF de beroeps van ETB de bank mengde rekenings tegensorteerder met detector |
|---|---|
| Beschikbare munt | KZT-MXN NZD ALLEN VAN AED NPR |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 800 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| PN | KD11070-C521 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu CDU-geldautomaat |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Fujitsu G60A Recyclingmodule met meerdere cassettes |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| PN | NMD 100 Dispenser 4 cassettes en 1 uitwerp |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | NMD |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |
| Zeer belangrijke eigenschap | PHP ZWD van CNY van JPY ZMK van het de Kleurenscherm van ETB het bankbiljetsorteermachine voor 95 la |
|---|---|
| Beschikbare munt | PHP ZWD VAN CNY VAN JPY ZMK ETB |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 800 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Dienst na verkoop verleend | Videotechnische ondersteuning, veldinstallatie, inbedrijfstelling en training, veldonderhoud en repa |
|---|---|
| Garantie | 90 DAGEN, 90 Dagen |
| Materiaal | 1, kunststof |
| Capaciteit | 1 |
| Operatie systeem | 1 |
| Dienst na verkoop verleend | Video technische ondersteuning, online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | Elektronische componenten |
| Capaciteit | Geen |
| Operatie systeem | Geen |
| Pn | 009002326 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Naam produceren | NCR ATM PARTCard ReaderContactset IC-modulekop |
| Fabrikant | ShenJiang |
| Onderdeelnummer | 009002326 |