| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht | 12 kg/eenheid |
| Type touchscreen | 4,3-inch TFT-aanraakscherm |
| Dienst na verkoop verleend | Videotechnische ondersteuning, veldinstallatie, inbedrijfstelling en training, veldonderhoud en repa |
|---|---|
| Garantie | 90 DAGEN, 90 Dagen |
| Materiaal | N, kunststof |
| Capaciteit | N |
| Operatie systeem | 1 |
| Dienst na verkoop verleend | Videotechnische ondersteuning, veldinstallatie, inbedrijfstelling en training, veldonderhoud en repa |
|---|---|
| Garantie | 90 DAGEN, 90 Dagen |
| Materiaal | N, kunststof |
| Capaciteit | N |
| Operatie systeem | 1 |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Dienst na verkoop verleend | Video technische ondersteuning, online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | N |
| Capaciteit | N |
| Operatie systeem | N |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | Metaal |
| Plaats van origineel | China |
| Voorwaarde | nieuwe generieke |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht | 12 kg/eenheid |
| Type touchscreen | 4,3-inch TFT-aanraakscherm |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Dienst na verkoop verleend | Videotechnische ondersteuning, veldinstallatie, inbedrijfstelling en training, veldonderhoud en repa |
|---|---|
| Garantie | 90 DAGEN, 90 Dagen |
| Materiaal | 1 |
| Capaciteit | 1 |
| Stroom | 1 |
| Dienst na verkoop verleend | Videotechnische ondersteuning, veldinstallatie, inbedrijfstelling en training, veldonderhoud en repa |
|---|---|
| Garantie | 90 DAGEN, 90 Dagen |
| Materiaal | N, kunststof |
| Capaciteit | N |
| Operatie systeem | 1 |