| Dienst na verkoop verleend | Videotechnische ondersteuning, veldinstallatie, inbedrijfstelling en training, veldonderhoud en repa |
|---|---|
| Garantie | 90 DAGEN, 90 Dagen |
| Materiaal | N, kunststof |
| Capaciteit | N |
| Operatie systeem | 1 |
| Dienst na verkoop verleend | Video technische ondersteuning, online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | N |
| Capaciteit | N |
| Operatie systeem | N |
| Dienst na verkoop verleend | Videotechnische ondersteuning, Gebiedsonderhoud en de reparatiedienst, Onlineondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 DAGEN, 90 Dagen |
| Materiaal | 1, staal |
| Capaciteit | 1 |
| Stroom | 1 |
| Dienst na verkoop verleend | Videotechnische ondersteuning, veldinstallatie, inbedrijfstelling en training, veldonderhoud en repa |
|---|---|
| Garantie | 90 DAGEN, 90 Dagen |
| Materiaal | N, kunststof |
| Capaciteit | N |
| Operatie systeem | 1 |
| Dienst na verkoop verleend | Videotechnische ondersteuning, veldinstallatie, inbedrijfstelling en training, veldonderhoud en repa |
|---|---|
| Garantie | 90 DAGEN, 90 Dagen |
| Materiaal | N, kunststof |
| Capaciteit | N |
| Operatie systeem | 1 |
| Dienst na verkoop verleend | Videotechnische ondersteuning, veldinstallatie, inbedrijfstelling en training, veldonderhoud en repa |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen |
| Materiaal | 1, kunststof |
| Capaciteit | 1 |
| Operatie systeem | 1 |
| Zeer belangrijke eigenschap | Vensters 10 de Kern van PC van I5 4GB RAM 500GB HDD cpu voor ATM-Machine |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Belangrijke functie | Gemengde bankbiljettensorteerder |
|---|---|
| Beschikbare valuta | GBP |
| Capaciteit voor contante toegang | 500 biljetten per keer |
| Cash-outputcapaciteit | >200 biljetten |
| Capaciteit voor het weigeren van contant geld | >150 noten |
| Gebruikt binnen | GFB800 GFB810 GFB820 GFB830 GFS120 |
|---|---|
| Onderdeelnummer | Verwijderings- of herverwijderingssystemen |
| Beschrijving | GFB-serie invoerrol |
| Pakket omvat | Afzonderlijke onderdelen of sets afhankelijk van de bestelling |
| Garantie | 3 maand |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |