| Zeer belangrijke eigenschap | MZN-MAD VEF TRL PHP ZMK van CNY de In het groot Krachtige Sorteerder van de de Tellingsmunt van de m |
|---|---|
| Beschikbare munt | MZN-MAD VEF TRL PHP ZMK VAN CNY |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 800 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | NIO van MGA USD TND SYP CAF de beroeps van ETB de bank mengde rekenings tegensorteerder met detector |
|---|---|
| Beschikbare munt | NIO VAN MGA USD TND SYP CAF ETB |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 800 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | douane twee zakkensorteerder |
|---|---|
| Beschikbare munt | Oneffenheid |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Van de de munt functioneren de tegenmachine van de waardemengeling de de waardeteller en soort met U |
|---|---|
| Beschikbare munt | SYP VAN IQD SAR OMR VAN AED LBP TRL DE ONEFFENHEIDSuah RSD UGS MZN VAN EGP GBP BYN ETB |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | ATM-het gebruikscontrole die van DetailhandelaarsMachine het Materiaal van de Modulebank uitgeven |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | U Zeer belangrijke Doogle die van het bankgebruik de Detailhandelaar Machine uitgeven van het Module |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | UV van de de Muntdetector van MG IRL van de het Geldsorteerder van het de Machinecontante geld Telle |
|---|---|
| Beschikbare munt | MXN COP VEF VAN ARS PENcad CLP |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht | 12 kg/eenheid |
| Type touchscreen | 4,3-inch TFT-aanraakscherm |
| After-sales service verleend | Video Technische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | metaal |
| Gewicht | 12 kg/eenheid |
| Type touchscreen | 4,3-inch TFT-aanraakscherm |
| Zeer belangrijke eigenschap | Kleine geldsorteerder |
|---|---|
| Beschikbare munt | Euro |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |