| Zeer belangrijke eigenschap | Intelligente Kaart die Module 200 uitgeven Kaarten voor Kiosken en détail ATM met Kaartlezer |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Steunmunt | 100+ ALS MYR NLG IEP VAN BEF FRF CLP EUR LBP NZD CSK VAN JOD |
|---|---|
| Max. Bill Counting Speed | 1.300 per min. |
| Vultrechtercapaciteit | 250 rekeningen |
| Stapelaarcapaciteit | 200 rekeningen |
| vertoning | High-Resolution LCD |
| Zeer belangrijke eigenschap | Vensters 10 de Kern van PC van I5 4GB RAM 500GB HDD cpu voor ATM-Machine |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | Sj-9100 van de de mengelings de tellende machine van de twee zaksorteerder geschiktheid van de de wa |
|---|---|
| Beschikbare munt | DKK VAN KZT UZS VAN UAH RSD NOK SEK MAD DKK VAN KZT UZS VAN CHF NOK SEK MAD HUF VAN CHF |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Van de de Authentificatieatm Erkenning van de vingerader het Biometrische gebruik van de de Moduleba |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | Van de de Kaartlezer van het bankmateriaal Anti-skimming hulpmiddelen Anti - fraudeapparaat |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |