| Zeer belangrijke eigenschap | Vensters 10 de Kern van PC van I5 4GB RAM 500GB HDD cpu voor ATM-Machine |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Serie | Fujitsu F56 |
|---|---|
| Maat | Standaard/Aangepast |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Gebruikt binnen | voor speelautomaten / uitbetalingsautomaten |
| Factuurcapaciteit afwijzen | Ongeveer. 500 rekeningen |
| Gebruikt binnen | Diebold Nixdorf Opteva-serie/CMD V6A |
|---|---|
| Inventaris | op voorraad |
| Doorlooptijd | 1 dag |
| Trefwoord | 1750354977 ATM-onderdelen Diebold Nixdorf MULTI-MEDIA CSET SEC UNIV ACTIVDISPENSE 01750354977 |
| Installatie | Professioneel aanbevolen |
| Verenigbaarheid | Fujitsu ATM-modellen |
|---|---|
| Gebruikt binnen | Fujitsu-machine |
| materiaal | Hoogwaardig kunststof en metaal |
| Levering | 2-7 dagen na ontvangst van de betaling |
| Oorsprong van plaats | China |
| Model | Diebold Nixdorf RM4-serie |
|---|---|
| Uesd binnen | Diebold DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Beschrijving | Diebold Nixdorf AIC ALL IN CASSETTE CONV-duwplaat |
| Kwaliteit | Gloednieuw |
| Beschikbaarheid | Op voorraad / Op bestelling gemaakt |
| Maat | Standaard |
|---|---|
| Klantenondersteuning | Geleverd door Diebold of geautoriseerde dealers |
| Plaats van origineel | China |
| Qaliteit | Originele, gerenoveerde, generieke |
| Gewicht | 0,5 |
| Maat | Standaard |
|---|---|
| Klantenondersteuning | Geleverd door Diebold of geautoriseerde dealers |
| Plaats van origineel | China |
| Qaliteit | Originele, gerenoveerde, generieke |
| Gewicht | 3 |
| Maat | Standaard |
|---|---|
| Klantenondersteuning | Geleverd door Diebold of geautoriseerde dealers |
| Plaats van origineel | China |
| Qaliteit | Originele, gerenoveerde, generieke |
| Gewicht | 5 |
| Serie | Fujitsu F56 |
|---|---|
| Maat | Standaard |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Gebruikt binnen | voor speelautomaten / uitbetalingsautomaten |
| Factuurcapaciteit afwijzen | Ongeveer. 500 rekeningen |
| Verenigbaarheid | Fujitsu ATM-modellen |
|---|---|
| Gebruikt binnen | Fujitsu-machine |
| materiaal | Hoogwaardig kunststof en metaal |
| Levering | 2-7 dagen na ontvangst van de betaling |
| Oorsprong van plaats | China |