| Zeer belangrijke eigenschap | Intelligente Muntsorteerder |
|---|---|
| Beschikbare munt | MXN VAN USD BRL COP VEF VAN ARS PENcad CLP CRC, EN ENZ. |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Van de de Authentificatieatm Erkenning van de vingerader het Biometrische gebruik van de de Moduleba |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | Van de de Kaartlezer van het bankmateriaal Anti-skimming hulpmiddelen Anti - fraudeapparaat |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Verpakking Details | Karton |
|---|---|
| Levertijd | 2 Werkdag |
| Betalingscondities | Western Union,T/T |
| Levering vermogen | 10000 stuks voor reguliere voorraad |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Karton |
|---|---|
| Levertijd | 2 Werkdag |
| Betalingscondities | Western Union,T/T |
| Levering vermogen | 10000 stuks voor reguliere voorraad |
| Plaats van herkomst | China |
| Onderdeelnummer | 1750307764 01750301684 01750307764 1750301684 |
|---|---|
| Gebruikt binnen | Diebold Nixdorf DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Oorsprong | Shunde,Foshan,Guangdong |
| Garantie | 90 dagen |
| Verzending | Express/zee/lucht/vrachtwagen |
| Onderdeelnummer | 01750206619 1750206618 1750206619 01750206618 |
|---|---|
| Gebruikt binnen | Diebold Nixdorf VS-model DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Oorsprong | Shunde,Foshan,Guangdong |
| Garantie | 90 dagen |
| Verzending | Express/zee/lucht/vrachtwagen |
| Verpakking Details | Karton |
|---|---|
| Levertijd | 2 Werkdag |
| Betalingscondities | Western Union,T/T |
| Levering vermogen | 10000 stuks voor reguliere voorraad |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Karton |
|---|---|
| Levertijd | 2 Werkdag |
| Betalingscondities | Western Union,T/T |
| Levering vermogen | 10000 stuks voor reguliere voorraad |
| Plaats van herkomst | China |
| Module | Hitachi Diebold ATM-onderdelen ECRM |
|---|---|
| Express-service | Per vliegtuig/Express/Over zee |
| Voorraad standbeeld | op voorraad |
| Verzending manier | DHL, Fedex, UPS.TNT |
| Gebruikt binnen | Diebold geldautomaat |