| Verenigbaarheid | Fujitsu ATM-modellen |
|---|---|
| Gebruikt binnen | Fujitsu-machine |
| materiaal | Hoogwaardig kunststof en metaal |
| Levering | 2-7 dagen na ontvangst van de betaling |
| Oorsprong van plaats | China |
| Module | Hitachi Diebold ATM-onderdelen ECRM |
|---|---|
| Express-service | Per vliegtuig/Express/Over zee |
| Voorraad standbeeld | op voorraad |
| Verzending manier | DHL, Fedex, UPS.TNT |
| Gebruikt binnen | Diebold geldautomaat |
| Gebruikt binnen | Diebold Nixdorf Opteva-serie/CMD V6A |
|---|---|
| Inventaris | op voorraad |
| Doorlooptijd | 1 dag |
| Trefwoord | 1750354977 ATM-onderdelen Diebold Nixdorf MULTI-MEDIA CSET SEC UNIV ACTIVDISPENSE 01750354977 |
| Installatie | Professioneel aanbevolen |
| Tellende Snelheid | 800-1000 biljetten per minuut |
|---|---|
| Contante specificatie | 120×62mm -180×85mm |
| Capaciteit voor contante toegang | 500 biljetten per keer |
| Cash-outputcapaciteit | >200 biljetten |
| Capaciteit voor het weigeren van contant geld | >150 noten |
| Tellende Snelheid | 800-1000 biljetten per minuut |
|---|---|
| Contante specificatie | 120×62mm -180×85mm |
| Capaciteit voor contante toegang | 500 biljetten per keer |
| Cash-outputcapaciteit | >200 biljetten |
| Capaciteit voor het weigeren van contant geld | >150 noten |
| Merk | Giesecke+Devrien |
|---|---|
| Gebruikt binnen | G+D BPS C5 |
| dec. | DISTRIBUTIERIEM 20GMTR |
| fabrikant | Giesecke+Devrient/OEM China |
| Onderdeelnummer | 509630/509630001 |
| Manufacturer | Giesecke+Devrient |
|---|---|
| Used For | G+D BPS C5 Sorter Machine |
| Dec | SPUR GEAR 16T W6 ASSY 514733 |
| Dimensions | Dependent on specific accessory |
| Color | Standar |
| Sollicitatie | Geldautomaat |
|---|---|
| Gebruikt voor | Wincor-kaartlezerchip |
| Garantie | 90 dagen |
| Conditie | nieuw origineel |
| Type touchscreen | Nee |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | Metaal |
| Plaats van origineel | China |
| Voorwaarde | nieuwe generieke |
| After-sales service verleend | Video Technische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | metaal |
| Afmetingen | 136x62,5x80mm³ |
| Nominale spanning | 220v/50hz |