| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | Metaal |
| Afmetingen | 136x62,5x80mm³ |
| Nominale spanning | 220v/50hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | ATM-het gebruikscontrole die van DetailhandelaarsMachine het Materiaal van de Modulebank uitgeven |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Plaats van origineel | China |
| Voorwaarde | nieuwe generieke |
| Kleur | Als foto's |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Intelligente Kaart die Module 200 uitgeven Kaarten voor Kiosken en détail ATM met Kaartlezer |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Garantie | 90 dagen |
|---|---|
| Onderdeelnummer | 175173205 |
| Conditie | nieuw origineel |
| Sollicitatie | Geldautomaat |
| Installatie | Professioneel aanbevolen |
| Doorlooptijd | 1-5 dagen |
|---|---|
| Voorraad | op voorraad |
| Prijsklasse | Varieert afhankelijk van het deel |
| Haven | Guangdong |
| Levertijd | 3-15 dagen |
| Verpakking Details | Houten kist |
|---|---|
| Levertijd | 30 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 100 pc's/maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Zeer belangrijke eigenschap | GBP-van de PENegp van CHF INR van HKD LYD populaire verkopende van de de multi-muntsorteerder van de |
|---|---|
| Beschikbare munt | GBP-VAN DE PENegp VAN CHF INR VAN HKD LYD |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 800 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | MYR van HNL van het LOODJESgel SGD XOF DKK Gemengde van het het geld tegenbankbiljet van de Muntnota |
|---|---|
| Beschikbare munt | MYR VAN HNL VAN HET LOODJESgel SGD XOF DKK |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 800 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |