| Zeer belangrijke eigenschap | ATM-het gebruikscontrole die van DetailhandelaarsMachine het Materiaal van de Modulebank uitgeven |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | U Zeer belangrijke Doogle die van het bankgebruik de Detailhandelaar Machine uitgeven van het Module |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Producttype | ATM-onderdelen |
|---|---|
| Inventaris | op voorraad |
| Doorlooptijd | 1 dag |
| Installatie | Professioneel aanbevolen |
| Kleur | Verschilt per onderdeel |
| Zeer belangrijke eigenschap | MZN-SEK MAD COP VEF LBP TRL MMK bankbiljet die de tellende sorteermachine van het sorteerdersbankbil |
|---|---|
| Beschikbare munt | MZN-SEK MAD COP VEF LBP TRL MMK |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 800 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Intelligente Kaart die Module 200 uitgeven Kaarten voor Kiosken en détail ATM met Kaartlezer |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Prijsklasse | Varieert afhankelijk van het deel |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen |
| Doorlooptijd | 1-5 dagen |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Zeer belangrijke eigenschap | MYR van HNL van het LOODJESgel SGD XOF DKK Gemengde van het het geld tegenbankbiljet van de Muntnota |
|---|---|
| Beschikbare munt | MYR VAN HNL VAN HET LOODJESgel SGD XOF DKK |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 800 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | NIO van MGA USD TND SYP CAF de beroeps van ETB de bank mengde rekenings tegensorteerder met detector |
|---|---|
| Beschikbare munt | NIO VAN MGA USD TND SYP CAF ETB |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 800 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Verpakking Details | Verpakkingsdetails: Neutraal pakket Leveringsdetails: Na betaling |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 Stuk/Stukken per Maand |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Wincor |
| Verenigbaarheid | Fujitsu ATM-modellen |
|---|---|
| Gebruikt binnen | Fujitsu-machine |
| materiaal | Hoogwaardig kunststof en metaal |
| Levering | 2-7 dagen na ontvangst van de betaling |
| Oorsprong van plaats | China |