| Verenigbaarheid | Fujitsu ATM-modellen |
|---|---|
| Gebruikt binnen | Fujitsu-machine |
| materiaal | Hoogwaardig kunststof en metaal |
| Levering | 2-7 dagen na ontvangst van de betaling |
| Oorsprong van plaats | China |
| Verenigbaarheid | Fujitsu ATM-modellen |
|---|---|
| Gebruikt binnen | Fujitsu-machine |
| materiaal | Hoogwaardig kunststof en metaal |
| Levering | 2-7 dagen na ontvangst van de betaling |
| Oorsprong van plaats | China |
| Producttype | ATM-onderdelen |
|---|---|
| Inventaris | op voorraad |
| Doorlooptijd | 1 dag |
| Installatie | Professioneel aanbevolen |
| Kleur | Verschilt per onderdeel |
| Zeer belangrijke eigenschap | Vensters 10 de Kern van PC van I5 4GB RAM 500GB HDD cpu voor ATM-Machine |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Verpakking Details | Karton |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 100 stuks |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | karton |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 100 stuks |
| Plaats van herkomst | China |
| Pn | MEI CashFlow Series 7000 5 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and so on |
| Keywords | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply |
| Dimensions | Depends on specific part |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht | 12 kg/eenheid |
| Type touchscreen | 4,3-inch TFT-aanraakscherm |
| Modelnummers | TMS150XG-10TB |
|---|---|
| categorie | ATM-componenten |
| Status | op voorraad |
| Type | ATM-onderdelen |
| Betalingstermijn | Western Union T/T |
| PN | 01750234996 |
|---|---|
| Verzendhaven | Guang Zhou |
| Trefwoorden | Diebold V7 EPP |
| Afmetingen | Afhankelijk van specifiek onderdeel |
| Manier van vracht | DHL, Fedex, EMS, TNT, enzovoort |