| Zeer belangrijke eigenschap | Van het de Versie Sorterende Contante geld van het bankmateriaal van de Sorteerdersbill sorter machi |
|---|---|
| Beschikbare munt | THB VND TWD NPR MMK PHP SGD VAN DE ZWABBERlak VAN HKD LKR PKR VAN XCD NZD VAN AUD |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Draagbare de sorteerdersmachine van de contant geldmunt |
|---|---|
| Beschikbare munt | AUD |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Intelligente Kaart die Module 200 uitgeven Kaarten voor Kiosken en détail ATM met Kaartlezer |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | ATM-het gebruikscontrole die van DetailhandelaarsMachine het Materiaal van de Modulebank uitgeven |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | U Zeer belangrijke Doogle die van het bankgebruik de Detailhandelaar Machine uitgeven van het Module |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | Intelligente Muntsorteerder |
|---|---|
| Beschikbare munt | MXN VAN USD BRL COP VEF VAN ARS PENcad CLP CRC, EN ENZ. |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | De sorteerder van het twee zakcontante geld |
|---|---|
| Beschikbare munt | KRW |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Dubbele van het de muntengeld van CIS Denomination draagbare veelvoudige van de de sorteerdersmachin |
|---|---|
| Beschikbare munt | LAK-SGD LKR PKR VAN XCD NZD VAN AUD MVR GHS |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | De automatische sorteermachine van het de gebiedencontante geld van de bankbiljetsorteerder financië |
|---|---|
| Beschikbare munt | LOODJESmdl SYP OMR VAN AED LBP TRL YER VAN EGP QAR VAN BHD ILS VAN IRR VAN JOD |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Bankbiljetberoeps twee in eigen zak steekt de teller van het de sorteerdersgeld van het rekeningsban |
|---|---|
| Beschikbare munt | TRL YER VAN EGP QAR VAN BHD SGD LKR PKR VAN XCD NZD VAN AUD ILS VAN IRR VAN JOD |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |