| Zeer belangrijke eigenschap | Kleine geldsorteerder |
|---|---|
| Beschikbare munt | Euro |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Verzendhaven | Guang Zhou |
|---|---|
| Kleur | als afbeelding |
| MOQ | 1 |
| Bedrijfstype | Fabriek |
| Fabrikant | ShenJiang |
| Onderdeelnummer | 49253616000D 49-253616-000D |
|---|---|
| Model | DN-reeks |
| Gezondheidsvoorschriften | Nieuw en origineel |
| Product | Diebold Opteva 5500 PRESENTER FL AANDRIJFAS 49-253616-000D |
| Verzending | Wereldwijde verzending mogelijk via Expree/Lucht/Zee |
| Zeer belangrijke eigenschap | douane twee zakkensorteerder |
|---|---|
| Beschikbare munt | Oneffenheid |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Onderdeelnummer | 01750314096 1750314096 |
|---|---|
| Gebruikt binnen | Diebold Nixdorf DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Oorsprong | Shunde,Foshan,Guangdong |
| Garantie | 90 dagen |
| Verzending | Express/zee/lucht/vrachtwagen |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | Metaal |
| Plaats van origineel | China |
| Voorwaarde | nieuwe generieke |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | Metaal |
| Plaats van origineel | China |
| Voorwaarde | nieuwe generieke |
| Zeer belangrijke eigenschap | NIO van MGA USD TND SYP CAF de beroeps van ETB de bank mengde rekenings tegensorteerder met detector |
|---|---|
| Beschikbare munt | NIO VAN MGA USD TND SYP CAF ETB |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 800 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Zeer belangrijke eigenschap | Vensters 10 de Kern van PC van I5 4GB RAM 500GB HDD cpu voor ATM-Machine |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Zeer belangrijke eigenschap | Van de de Authentificatieatm Erkenning van de vingerader het Biometrische gebruik van de de Moduleba |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |