| Zeer belangrijke eigenschap | Van de de Kaartlezer van het bankmateriaal Anti-skimming hulpmiddelen Anti - fraudeapparaat |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 200 kaartencassette |
| Kaartlezer | V2CU kaartlezer |
| Voltage | 100-240Vac |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Belangrijke functie | Gemengde bankbiljettensorteerder |
|---|---|
| Beschikbare valuta | GBP |
| Capaciteit voor contante toegang | 500 biljetten per keer |
| Cash-outputcapaciteit | >200 biljetten |
| Capaciteit voor het weigeren van contant geld | >150 noten |
| Tellende Snelheid | 800-1000 nota's per minuut |
|---|---|
| Contant geldspecificatie | 120×62mm 180×85mm |
| De Capaciteit van de contant geldingang | 500 nota's per tijd |
| De Capaciteit van de contant geldoutput | >200 nota's |
| De Capaciteit van de contant geldweigering | >150 nota's |
| Verenigbaarheid | Fujitsu ATM-modellen |
|---|---|
| Gebruikt binnen | Fujitsu-machine |
| materiaal | Hoogwaardig kunststof en metaal |
| Levering | 2-7 dagen na ontvangst van de betaling |
| Oorsprong van plaats | China |
| Model | Diebold Nixdorf RM4-serie |
|---|---|
| Uesd binnen | Diebold DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Beschrijving | Diebold Nixdorf AIC ALL IN CASSETTE CONV-duwplaat |
| Kwaliteit | Gloednieuw |
| Beschikbaarheid | Op voorraad / Op bestelling gemaakt |
| Verpakking Details | Karton |
|---|---|
| Levertijd | 2 Werkdag |
| Betalingscondities | Western Union,T/T |
| Levering vermogen | 10000 stuks voor reguliere voorraad |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Karton |
|---|---|
| Levertijd | 2 Werkdag |
| Betalingscondities | Western Union,T/T |
| Levering vermogen | 10000 stuks voor reguliere voorraad |
| Plaats van herkomst | China |
| Onderdeelnummer | 1750307764 01750301684 01750307764 1750301684 |
|---|---|
| Gebruikt binnen | Diebold Nixdorf DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Oorsprong | Shunde,Foshan,Guangdong |
| Garantie | 90 dagen |
| Verzending | Express/zee/lucht/vrachtwagen |
| Onderdeelnummer | 01750206619 1750206618 1750206619 01750206618 |
|---|---|
| Gebruikt binnen | Diebold Nixdorf VS-model DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Oorsprong | Shunde,Foshan,Guangdong |
| Garantie | 90 dagen |
| Verzending | Express/zee/lucht/vrachtwagen |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning Online ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 90 dagen, 90 dagen |
| Materiaal | Metaal |
| Plaats van origineel | China |
| Voorwaarde | nieuwe generieke |